Vážení zákaznici z důvodu dovolené  v době od 26.6.2023 do 10.7.2023 nebudeme moci vyřizovat Vaše objednávky děkujeme za pochopení.

BRETBACH - BIO Chlorella A+, zelený čaj a Mladý ječmen
cap BRETBACHhead_tophead_long


Chlorella a zdraví

chlorellaJiž řadu let je chlorella předmětem výzkumu a existuje o ní již mnoho studií. Poukazují na ni jako na superpotravinu, která dodává tělu mnoho látek v ní obsažených v té nejlepší dostupné formě. Je velmi snadno vstřebatelná naším organismem (převážná většina účinných látek je vázána na aminokyseliny a nachází se v původním nepoškozeném stavu). Na druhé straně pomáhá tělu zbavit se škodlivého odpadu a jedů, ať již vznikají uvnitř organismu, nebo do něj pronikají z okolního prostředí.

Všichni víme, že lidské tělo je velmi složitý a důmyslný systém. Dokáže být velice silné a odolné, pokud je v rovnováze se svým okolím. Dnes už víme docela jistě, že zdravé tělo dokáže úspěšně bojovat i s těmi nejhoršími chorobami. Proto i my hledáme cestu k takové rovnováze, protože jistě všichni chceme docílit stavu, kdy naše jasná mysl bude jasným znakem dobrého zdraví.

Je zcela evidentní, že člověk chce postupovat dál. A to nejen v jednom oboru, ať už je to sport nebo věda, ale jeho nenasytná zvědavost ho nutí posunovat hranice svých vědomostí a schopností. A tak se zvyšují nároky nejen na zdraví, ale automaticky i na výživu. V tomto hledání nachází člověk chlorellu, která představuje nejhodnotnější komplexní potravu, jakou člověk mohl vůbec najít.

chlorella a zlepšení zdraví »
Copyright © 2006 PROBACH, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved