Vážení zákaznici z důvodu dovolené  v době od 26.6.2023 do 10.7.2023 nebudeme moci vyřizovat Vaše objednávky děkujeme za pochopení.

BRETBACH - BIO Chlorella A+, zelený čaj a Mladý ječmen
cap BRETBACHhead_tophead_long


Kariéra

Součástí našeho projektu je prostor, kde bychom díky Vám chtěli předat osobní zkušenosti s chlorellou. Cílem této části je umožnit uplatnění těm z Vás, kteří se cítí mít nadání něco o chlorelle povědět a následně její konzumaci doporučit ve svém okolí. Je to spojeno i s osobní zkušeností a dosažením dobrých zdravotních výsledků a také s finanční motivací. Naše představa není ryze obchodní, a proto Vám budou vždy otevřené dveře pro konzultace s našimi odborníky. Chlorella není lék ba ani neléčí, ale tak vyživuje a čistí, že se v organismu spustí mohutné a účinné samoléčivé procesy. Organismus se postupně vrátí k celkové rovnováze a k optimálním zdraví.

Časem zavedeme další projekty, které přinesou novinky na český trh. Jsou také zaměřené na detoxikaci těla a obnovení jeho rovnováhy jako například „alpská čistící kůra“. V této souvislosti probíhají jednání s evropským výrobcem ohledně českého zastoupení. Pro objektivní měření výsledků detoxikace a výživy organismu plánujeme zavést krevní testy na toxické látky. Budete průběžně informováni v sekci Aktuálně.

Jsou tedy různé projekty pro zapojení Vašich představ do našeho programu. Počínaje dealerskou registrací, přes možnost internetového obchodu, až po externí obchodní zastoupení pro danou oblast. Pro každou variantu se budeme snažit být vůči Vám a Vašemu záměru maximálně flexibilní.

  • Dealerská registrace, do políčka poznámky napište prosím krátce o sobě.
  • Pokud chcete rozjet svůj projekt, (prodejna či internetový obchod) napište na info@bretbach.cz
  • Pro získání statutu obchodního zástupce zavolejte na: +420 604 618 351 

Pro dietologické poradenství zavolejte na +420 606 284 905 nebo napište na bret@bretbach.cz

Copyright © 2006 PROBACH, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved