Vážení zákaznici z důvodu dovolené  v době od 26.6.2023 do 10.7.2023 nebudeme moci vyřizovat Vaše objednávky děkujeme za pochopení.

BRETBACH - BIO Chlorella A+, zelený čaj a Mladý ječmen
cap BRETBACHhead_tophead_long


Naše vize

Naše představa a záměr

S příchodem nového tisíciletí vzniká mnoho světových společenských trendů. Postupně začínají různými způsoby zasahovat do našich životů. Těm škodlivým se bráníme, některým se podřídíme, a právě ty by měly být přínosem pro naše zdraví. Jinými slovy, když se zamyslíme, v jakém prostředí žijeme, musíme o své zdraví pečovat, abychom mohli žít kvalitně.

Člověk si čím dál víc uvědomuje působení neustálého stresu a v návaznosti na odolnost organismu, jsou už definovány syndromy popsané jako civilizační choroby (obezita, rakovina a další). To vše vedlo k celosvětovému domnění, že to, co jíme, se velkou měrou odráží na zdraví člověka, což otvírá debatu o některých docela složitých otázkách:

  • Ztratily naše potraviny časem na kvalitě, ať různými genetickými zásahy do rostlinných struktur, nebo již půda a ovzduší nejsou bohaté na látky potřebné pro optimální prostředí pro růst rostlin?
  • Vaříme nevhodným způsobem nebo převážnou část živin pří přípravě jídla likvidujeme?
  • Dáváme při výběru jídla a pití přednost chuti před kvalitou a složením potravin a nápojů?
  • Staráme se dostatečně o svá střeva, jejichž zdraví je podstatné pro správné vstřebávání živin a neméně podstatné pro odstraňování škodlivých látek z organismu?

Je však příznivé, že se lidé pomalu snaží zlepšovat kvalitu jídla i pití. Tento trend je rozšířen zvláště ve vyspělých státech. Zejména tyto státy totiž nesou břemeno vývoje lidstva a s ohledem na stárnoucí populaci je jejich odpovědnost dvojnásobná. Vytváří se tady nová kultura, kterou bychom rádi nazvali zdravou kulturou.

Cítíme se být součástí tohoto společenství, a proto se také chceme podílet na dalším budování této kultury. Přispíváme zatím malou, ale důležitou základní cihlou. Naším záměrem je, aby chlorella, díky svému blahodárnému účinku na naše zdraví, patřila do našeho denního jídelníčku, aby se stala součástí našeho života a abychom díky ní žili déle, ale hlavně kvalitněji. V tom spočívá totiž zázračný účinek chlorelly.

Copyright © 2006 PROBACH, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved